Case studies

Digital Services Poland

Firma Digital Services Poland skupia się na wykorzystywaniu nowoczesnych technologii do granic możliwości. Rozwijają własną platformę handlową, stosując nowoczesne metodyki i narzędzia w zakresie tworzenia oprogramowania. Korzystają z zaawansowanych rozwiązań w zakresie wysokowydajnych obliczeń (HPC) oraz wizualizacji danych. W swoich działaniach naukowych i badawczych współpracują z czołowymi światowymi naukowcami.

CLIMA COMFORT

Firma Clima Komfort od 25 lat zajmuje się profesjonalną dostawą zaawansowanych systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych gwarantując pełną satysfakcję klienta.

HEL-WITA

Specjalnością HEL-WITA jest produkcja pomp obiegowych. Używa się ich do cyrkulacji wody pitnej, a część asortymentu stanowią energooszczędne pompy instalacji centralnego ogrzewania. Produkty są oceniane jako innowacyjne, co można także powiedzieć o metodach zarządzania.

SAMINDRUK

Firma SAMINDRUK SP. Z O.O. powstała w Polsce w 1989 r. Poprzez ciągły, dynamiczny rozwój firma Samindruk jest obecnie jedną z największych drukarni akcydensowych w Europie.

REMGIS

REMGIS Sp z o.o. istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Firma specjalizuje się w usługach dotyczących modernizacji maszyn oraz budowie maszyn przemysłowych zaprojektowanych bezpośrednio przez Spółkę jak i firmy zewnętrzne. Posiadając rozwinięty park maszynowy, projektowanie maszyn odbywa się przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych.

HOTEL MARRIOTT

Największa na świecie amerykańska międzynarodowa sieć luksusowych hoteli. Obecnie spółka dysponuje 1 380 921 pokojami w 7349 hotelach w 134 państwach świata.

HENKELL FREIXENET POLSKA

Firma została założona w 1990 roku jako Toruńskie Piwnice Win VINPOL. Dynamika, zaangażowanie oraz przemyślana strategia działania sprawiły, że w ciągu kilku lat firma osiągnęła pozycję jednego z liderów sektora wyrobów winiarskich – win musujących, deserowych, gronowych oraz wermutów.

Black Friday z enova365

W dniu 24 listopada 2023 roku z okazji Black Friday firma Soneta, producent oprogramowania enova365, przygotowała dla Państwa rabat w wysokości 24%. Najważniejsze informacje Rabat:

Czytaj więcej »