O firmie

Kim jesteśmy?

Firmę COM@COM tworzy zespół ekspertów ukierunkowany na dostarczanie naszym Klientom zaawansowanych rozwiązań informatycznych wspierających ich biznes. Dbamy o wszechstronny rozwój, stale doskonaląc swoje umiejętności oraz poszerzając swoją wiedzę. Śledzimy bieżące trendy rynkowe, oferując najlepsze z dostępnych rozwiązań, dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Posiadamy ponad dekadę doświadczenia w branży technologicznej. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem systemów enova365oraz TRIVA ERP, wdrażamy w firmach system OCR SaldeoSMART oraz oferujemy dostęp do podpisu elektronicznego.

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań IT w województwie kujawsko-pomorskim. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu, natomiast nasze usługi dostępne są dla Klientów z całej Polski oraz z zagranicy – oferujemy wsparcie i doradztwo również w języku angielskim. Niezależnie od lokalizacji, zapewniamy kompleksowe wsparcie i dostosowane do potrzeb wdrożenia. Specjalizujemy się w świadczeniu usług wdrożeniowych dla firm z różnorodnych sektorów, niezależnie od ich wielkości czy stażu na rynku.

Nasze wartości

Profesjonalizm

Tworzymy zespół ekspertów.

Zaangażowanie

Wszystkie zadania realizujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Współpraca

Jesteśmy zgranym zespołem.

Kreatywność

Cenimy pomysłowość i innowacyjność.

Zaufanie

Jakim obdarzają nas klienci i współpracownicy jest naszym największym kapitałem.

Nagrody i certyfikaty

Certyfikat Made in Toruń

31 stycznia 2024 r.
Firma COM@COM otrzymała certyfikat poświadczający nadanie znaku Made in Toruń za wdrożenia systemów ERP.

Wyróżnienie 2023 dla Autoryzowanego Partnera Soneta sp. z o.o.

30 września 2023 r.
Firma COM@COM została wyróżniona przez firmę Soneta, producenta oprogramowania enova365, za działalność na rzecz rozwoju rynku systemu enova365.

Nagroda w kategorii Lider Sprzedaży 2021

30 września 2021 r.
Firma COM@COM otrzymała nagrodę za III miejsce w kategorii Lider Sprzedaży 2021.

Nagrody w kategoriach Najwyższa Wartość Sprzedanych Licencji oraz Biznes Trendy 2020

31 grudnia 2020 r.
Firma COM@COM została wyróżniona przez firmę Soneta, producenta oprogramowania enova 365 w kategoriach "Najwyższa wartość sprzedaży licencji dla Autoryzowanego Partnera Soneta sp. z o.o. oraz "Biznes trendy na najlepsze case studies opisujące wdrożenia systemu enova365".

Nagrody w kategoriach Najwyższa Sprzedaż oraz Biznes Trendy 2019

1 września 2019 r.
Firma COM@COM została wyróżniona przez firmę Soneta, producenta oprogramowania enova365, w kategoriach Najwyższa Sprzedaż oraz Trendy 2019.

Lider Nowych Klientów 2018

1 września 2018 r.
Firma COM@COM została wyróżniona przez firmę Soneta, producenta oprogramowania enova365, w kategorii Lider Nowych Klientów 2018.

Nagroda w kategorii Rozwój 2017

1 września 2017 r.
Firma COM@COM została wyróżniona przez firmę Soneta, producenta oprogramowania enova365 w kategorii Rozwój.

Nasi partnerzy

Z dumą wdrażamy produkty od Partnerów, którzy dzielą nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług i innowacji. Odkryjcie firmy, których zaawansowane rozwiązania pomagają nam realizować naszą misję oferowania wyjątkowej wartości dla naszych Klientów.

COM@COM i Infinity Solutions - łączymy kompetencje

Przy wdrożeniach systemu enova365 pośród naszych Klientów pojawiały się problemy dotyczące obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej przez ich aktualną kadrę pracowniczą. Wykorzystując fakt, że nasz zespół składa się z osób z wiedzą praktyczną w zakresie księgowym oraz kadrowo-płacowym stworzyliśmy nową ofertę dla naszych klientów.

W 2020 roku założyliśmy spółkę INFINITY SOLUTIONS, która ściśle współpracuje ze spółką COM@COM zajmującą się wdrożeniami systemów ERP. Takie połączenie pozwoliło rozszerzyć katalog usług oraz zapewnić łatwiejsze przejście na nowy system poprzez: indywidualne podejście do Klienta, profesjonalnie świadczone usługi, fachowe doradztwo oraz opiekę biegłego rewidenta. Wspieramy działalność i rozwój współpracujących z nami firm, stając się jednocześnie godnym zaufania partnerem na drodze do realizacji zaplanowanych działań biznesowych.

Aktualnie dla naszych klientów naliczamy płace dla ponad 5000 pracowników.