Nowa wersja systemu enova365 2106.0.1 - Czytaj więcej

Jeden system, wiele możliwości

enova365 to system ERP zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wykorzystywane jest przez 16 tys. polskich przedsiębiorstw.

Firma przypomina w swojej strukturze żywy organizm, a enova365 doskonale tę strukturę odwzorowuje. Każdy etap rozwoju przedsiębiorstwa, to również rozwój i rozbudowa systemu enova365.

01

Multifunkcjonalność pod ręką,
skalowalność na wyciągnięcie ręki.

System enova365 zaprojektowano w ten sposób, by był odpowiedzią na rosnące potrzeby firmy. Podział na moduły dedykowany jest określonym procesom przedsiębiorstwa, od wielkości firmy, przez mobilność pracowników po rosnące potrzeby firmy. Mnogość rozwiązań daje możliwość zmiany modelu dostępu i przejścia na wyższą wersję, zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy.
02

Zgodny z przepisami prawa.
Zawsze aktualny, zawsze rozwojowy!

System enova365 jest godny zaufania. Na bieżąco dostosowywany jest do dynamicznie zmieniających się przepisów prawa. O jakość produktów dba całe zaplecze ekspertów z zakresu zarządzania, księgowości, HR oraz kadr i płac. Zaufaj wiedzy ekspertów i prowadź swój biznes zgodnie z polskim ustawodawstwem - w cenie aktualizacji systemu.

03

Integracje - Integracje - Integracje!

System enova365, korzystając z zasobów zaawansowanej technologii, umożliwia integrację ze specjalistycznym oprogramowaniem branżowym. Dzięki współpracy z bankami, producentami drukarek, systemami przechowywania e-dokumentów czy rozliczania czasu pracy, projektowane są dedykowane rozwiązania. Całość funkcjonowania firmy skupia się w jednej aplikacji ERP!
 

04

Kontrola procesy. Kontroluj przepływ pracy. Dbaj o wyniki!

W kilku prostych krokach pospinaj procesy i osiągnij satysfakcjonujące wyniki. Przydziel operatorów, kontroluj realizację poszczególnych zadań, odnajduj zagubione dokumenty i zapomnij o przestojach pracy.
Co wyróżnia system enova365?

enova365 to indywidualne rozwiązania dla każdego

sprawdź możliwości

Kalkulator ERP

Opinie klientów

Sprawdź, w jakich obszarach wspieramy polskie firmy!

Zobacz interfejs enova365

dlaczego warto

Jakie są korzyści?

Obniżenie
kosztów pracy

01

Szybki zwrot z poniesionej
inwestycji

02

Zwiększenie produktywności pracowników

03

Łatwy dostęp
do informacji

04

Wysoki poziom
kontroli nad firmą

05

Minimalizacja
błędnych decyzji

06

Poznaj naszych klientów

Poznaj naszych klientów

Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365
Chmura Obliczeniowa - ale o co właściwie chodzi?

Zanim opiszemy sposób funkcjonowania systemu erp enova365 w chmurze i szeroko opowiemy o jego zaletach, warto cofnąć się na sam początek ścieżki i odpowiedzieć na podstawowe pytania, czym jest i do czego służy chmura obliczeniowa?
Zatem zaczynamy od garści faktów.
Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing), jest jednym z modeli korzystania z usług IT, zgodnie z którym dana firma czy organizacja zamieszcza jakąś część lub całość swoich zasobów na zewnętrznym serwerze, do którego dostęp zapewnia Internet – z każdego miejsca i o każdej godzinie. W momencie zamieszczenia jakiegoś zasobu w chmurze, nie zmienia się sposób korzystania z niego, zmianie ulega wyłącznie lokalizacja takiego zasobu. W chmurze obliczeniowej można zamieścić zarówno serwery , narzędzi do wykonywania kopii zapasowych, jak i właśnie oprogramowanie ERP, które z chmury również można uruchomić.

Model Saas - Software as a Service

Model Saas (an.g Software as a service) jest nazewnictwem stosowanym dla oprogramowania, które umieszczone jest właśnie w chmurze. Jest to jedna z możliwości na licencjowanie systemów ERP.
enova365 zwraca uwagę na cztery główne zalety wdrożenia oprogramowania ERP w chmurze:
•    Niskie koszty wdrożenia chmury – koszt wdrożenia systemu ERP w chmurze charakteryzuje się niższymi kosztami niż zakup licencji na własność. Takie rozwiązanie jest idealne zwłaszcza dla mniejszych i średnich przedsiębiorstw, które z uwagi na koszty, nie chcą inwestować środków w infrastrukturę IT,
•    Aktualność – aktualizowanie oprogramowania ERP w chmurze to zadanie dostawcy usługi. Klient otrzymuje gwarancję, że korzysta z usług dostępnych w najnowszej wersji, zgodnych z literą prawa,
•    Elastyczność i dostępność – system ERP w chmurze z łatwością dopasować można do potrzeb rozwijającej się firmy, poprzez rozbudowanie o nowe stanowiska, czy moduły, do których dostęp uzyskać można z dowolnego urządzenia,
•    Bezpieczeństwo i stabilność – regularne backup’y pozwalają na zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa danych.

Oprogramowanie ERP enova365 w chmurze Microsoft Azure

enova365 zapewnia różne możliwości licencjonowania. Oprócz standardowej formy zakupu na własność i modelu systemu ERP na abonament, enova365 nie pozostaje w tyle wobec popularności chmur obliczeniowych i oferuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure. Ten model zakłada wybranie odpowiednich modułów wraz z serwerem na platformie Microsoft Azure i wynajęcie ich. Usługi dostępne są zawsze w najnowszej wersji, a Klient nie ponosi kosztów związanych ze środowiskiem i infrastrukturą IT, modernizacją sprzętu, aktualizacjami, obsługą techniczną, czy typowymi kosztami za energię elektryczną czy wynajem powierzchni serwerowych. Jedyny koszt to miesięczny abonament.