SaldeoSMART

SaldeoSMART - program do skanowania faktur m.in. skanowanie faktur kosztowych

SaldeoSMART jest innowacyjnym rozwiązaniem do skanowania faktur, które stworzone zostało celem usprawnienia pracy w Biurach Rachunkowych, a także w działach księgowych Firm.

Praca z SaldeoSMART jest niesamowicie szybka, ale przede wszystkim prosta. Praca polegająca na wprowadzaniu faktur do programu księgowego przyspieszona zostaje przez całkowite zautomatyzowanie.
 
A wszystko, za pomocą trzech prostych kroków.
01

Skanowanie dokumentów i odczytywanie w SaldeoSMART

Najpierw otrzymane faktury skanujesz, zaś SaldeoSmart je odczytuje. Co więcej, nie trzeba skanować ich pojedynczo, automatyczny podajnik pozwala na zeskanowanie całego zbioru faktur.

SaldeoSMART samodzielnie dokonuje podziału pliku na pojedyncze faktury oraz odczytuje z pliku podstawowe informacje, jak:
 
  • dane dostawcy (NIP, nazwa, nr konta bankowego i adres),
  • numer faktury,
  • zawarte na niej dane (data wystawienia, wykonania usługi oraz termin płatności),
  • kwoty netto – brutto – VAT w rozbiciu na stawki.
02

Zweryfikowanie i kategoryzacja dokumentów

Każdorazowo, przy dokumencie widnieje informacja o ilości rozpoznanych przez program danych. Podgląd dokumentu pozwala na szybkie nadanie kategorii, która związana jest z późniejszym księgowaniem w programie księgowym. Podgląd zeskanowanej faktury widoczny jest na ekranie monitora, nie trzeba posiłkować się wersją papierową.
03

Importowanie dokumentów do programu księgowego

Z Programu SaldeoSmart pobierany jest gotowy plik do importu, który zgodny jest z programem, na którym w firmie pracuje księgowy. Schematy importu, dostosowanie do skategoryzowanych dokumentów, pozwalają nadać importowi szybkość, skuteczność, a także możliwość podglądu w programie księgowym.

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

+48 799 933 133