Najlepszy ERP w chmurze

Computerworld Polska już po raz ósmy zorganizował konferencję Best in Cloud. Tegorocznym tematem, tak mocno wpisanym w obecną pandemiczną rzeczywistość, była chmura jako narzędzie rozwoju biznesu i ośrodek innowacyjności. Praca zdalna i cloud computing, czyli przetwarzanie danych w chmurze stały się nieodłącznym elementem pracy każdego przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim strategią nie tylko na przetrwanie, ale i rozwój, komunikację i bezpieczeństwo. 

Głównym tematem przeprowadzonej 20 maja 2020 r. online konferencji było ogłoszenie OCHK, które wraz z Google Cloud i Microsoft podpisało umowę o partnerstwie strategicznym, co na pewno wpłynie na rozwój chmury w Polsce. Nie można jednak zapomnieć o nagrodach w konkursie organizowanym podczas konferencji, których celem jest uhonorowanie najlepszych rozwiązań usług chmurowych. Dobre oprogramowanie, które pozwala na pracę zawsze, z każdego miejsca, o dowolnej porze i z dostępem do wszystkich danych to produkt na wagę złota. Dlatego właśnie enova365 została doceniona w konkursie Best in Cloud jako najlepszy produkt ERP/CRM. 

enova365 
jest polskim oprogramowaniem, z którego korzysta ponad 14 500 Klientów. Ci Klienci właśnie mają do dyspozycji chmurę, która pozwala na pracę zarówno w biurze w standardowych godzinach, jak i w domu, trasie, o dowolnej porze. Każdy może mieć dostęp do tych samych danych firmowych, w tym samym czasie, również korzystając z telefonu z systemem Android. Co więcej, oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu może sprostać dynamicznie zmieniającym się obecnie przepisom, tarczom antykryzysowym i finansowym. Wygoda, bezpieczeństwo, elastyczność i redukcja kosztów w jednym, co potwierdza, że produkt spółki Soneta, bezapelacyjnie zasłużył na wygraną w konkursie Best in Cloud.


 
Zobacz inne

Informacje prasowe