Promocja: Praca zdalna z enova365

Promocja: Praca zdalna z enova365


Specjalna oferta dla obecnych i nowych Klientów enova365! #zostańwdomu i wykorzystaj potencjał jaki daje praca zdalna z enova365

Chcąc ułatwić naszym Klientom i potencjalnym Klientom organizację pracy w tak błyskawicznie zmienionym otoczeniu proponujemy migrację do świata pracy zdalnej, mamy nadzieję, że to rozwiązanie pozwoli zmienić biznes nie tylko w okresie najbliższych miesięcy, ale na trwałe znajdzie miejsce w sposobie organizacji pracy.

 

Oferta specjalna dla naszych obecnych Klientów

Tylko do końca czerwca 2020 roku  jeżeli posiadasz już licencje enova365 w wersji STANDARD proponujemy rabat na włączenie pracy zdalnej! Promocja oznacza podniesienie do wersji MULTI, która daje możliwość pracy na enova365 przez przeglądarkę internetową lub na laptopach i telefonach z dowolnego miejsca.

 

Oferta specjalna dla nowych Klientów

Teraz nasi nowi Klienci, przy zakupie licencji enova365 STANDARD możliwość pracy zdalnej otrzymują bezpłatnie – w ramach naszej promocji.

 

Przekonaj się jak łatwa może być praca zdalna z dostępem do wszystkich danych Twojej firmy w jednym miejscu i to na dowolnym urządzeniu! Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku.


Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej i skorzystać z promocji:
napisz: biuro@comacom.pl

Zobacz inne

Promocje