Szerokie możliwości konfiguracji dostosują system enova365 do każdego biznesu!

Poznaj zalety elastycznego oprogramowania ERP i skompletuj swój system ze wszystkich dostępnych opcji.

Wybierasz funkcje, których potrzebujesz!

Płacisz jedynie za wybrane moduły!
Moduły systemu są to elementy, których celem jest usprawnienie działania firmy w danym obszarze. W ramach enova365 moduły mają za zadanie współpracować ze sobą. Autoryzowany Partner wesprze Cię w dopasowaniu funkcji oraz liczby stanowisk pracy.
Będziesz mieć pewność, że płacisz jedynie za to, co jest niezbędne do wspierania Twojego biznesu!

Różne możliwości licencjonowania.

Model zakupu odpowiedni dla Twoich możliwości i potrzeb

Zakup

Standardowa forma, dzięki której stajesz się dożywotnim właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji. W cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują formę zakupu na własność, lub otrzymują dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Możliwość wynajęcia oprogramowania w modelu opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Chmura

Oferta oprogramowania w chmurze to model usługowy. Obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami za abonamentową, miesięczną opłatę. Rozwiązanie polecane dla firm, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

 

Rozwiązania dla każdej wielkości firmy.

System enova365 jest dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych – oznaczonych kolorami: srebrnym, złotym i platynowym – tak, aby dokładnie odwzorować potrzeby małych, średnich i dużych firm. Wraz z rosnącymi potrzebami przedsiębiorstwa łatwo rozwijać system, a przejście między ich wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji, za różnicę w cenie.

Wersja srebrna

Rozwiązanie dla mikro- i małych firm. Funkcje, których potrzebujesz do pracy w standardowym zakresie, dostosowane do potrzeb Twojej firmy.
 
  • dostosowana do potrzeb mikro- i małych firm;
  • przygotowana do obsługi prostych procesów.
 

Wersja złota

Złote moduły enova365 powstały z myślą o wymagających użytkownikach i przeznaczone są dla średnich i dużych przedsiębiorstw:
 
  • odpowiednia dla średnich i dużych firm;
  • wspiera wielooddziałowe przedsiębiorstwa;
  • mechanizm Business Intelligence;
  • możliwość definiowania własnych cech.
 

Wersja platynowa

Moduły w wariancie platynowym są przeznaczone dla firm wielooddziałowych i korporacji, wymagających profilowanych funkcjonalności:
 
  • nieograniczona rozbudowa funkcjonalności;
  • praca na dużych zbiorach danych;
  • wspiera przedsiębiorstwa wielooddziałowe i wielofirmowe;
  • mechanizm Business Intelligence.

Poznaj szczegółowe ceny modułów i rozwiązań systemu enova365

Sposób korzystania z systemu dostosowany do Ciebie

Oferta enova365 daje Ci możliwość korzystania z systemu z każdego urządzenia, z dowolnego miejsca – za sprawą czterech unikatowych interfejsów. Sam wybierasz opcję dostępu do danych swojej firmy. System enova365 dostępny w wielu wersjach językowych (polski, angielski i ukraiński).

Opcja standard

Możliwość korzystania z enova365 na urządzeniach poprzez interfejs okienkowy (oparty o standardowe okienka Windows forms) – najczęściej wykorzystywany do pracy stacjonarnej w biurze, idealny dla tych, którzy cenią klasyczny wygląd i sposób nawigacji w aplikacji biznesowej.

Opcja multi

Daje możliwość korzystania z systemu enova365 za pośrednictwem wielu interfejsów – okienkowego, przeglądarkowego (laptop, urządzenia przenośne), dotykowego (tablet) czy komórkowego (telefony z systemem Android) – decydując się na opcję Multi, zyskujesz możliwość korzystania z każdego interfejsu w ofercie enova365!
Przejście z korzystania z opcji standard na opcję multi obejmuje tylko różnicę w cenie.