Strefa wdrożeń

01

Dopasowany system
Wskutek wdrożenia, system ERP enova365 dostosowuje się do unikalnych potrzeb firmy. Usprawnia działanie firmy i jej pracowników, weryfikuje potrzeby i pozwala przejąć kontrolę nad działalnością przedsiębiorstwa.
02

Obsługa Partnera
Partner enova365 to specjalista przez wielkie "S". Przeanalizuje specyfikę Twojej działalności i wskaże Ci nowe opcje i możliwości. Dzięki bezpłatnej prezentacji partnera, dowiesz się, jakie profity może dać skrojenie systemu pod konkretne potrzeby, Twoje potrzeby.
03

Integracja
Kompletna integracja systemu informatycznego z innymi dostępnymi rozwiązaniami branżowymi. System enova365 kompleksowo gromadzi dane Twojej firmy i wspiera jej codzienne funkcjonowanie.
04

Łatwa rozbudowa
System modułów enova365 pozwala rozbudować system, bez potrzeby jego wymiany. Decydujesz się na funkcje, które są Ci potrzebne do prowadzenia firmy. Nie wdrażasz niepotrzebnych opcji, które generowałby dodatkowe koszty, tylko rozszerzasz swój "pakiet" o instalację nowych, niezbędnych dla Ciebie modułów.
Kalkulator ERP

Ile kosztuje wdrożenie ERP?

Wypełnij formularz i sprawdź koszt wdrożenia Systemu ERP w Twojej firmie.

Metodologia prowadzenia projektów ERP 

Referencje

Przykładowe referencje od naszych Klientów

Referencje

Przykładowe referencje od naszych Klientów

Posiadasz biuro rachunkowe?

Mamy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie.

Rozwiązania dla każdej wielkości firmy.

System enova365 jest dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych – oznaczonych kolorami: srebrnym, złotym i platynowym – tak, aby dokładnie odwzorować potrzeby małych, średnich i dużych firm. Wraz z rosnącymi potrzebami przedsiębiorstwa łatwo rozwijać system, a przejście między ich wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji, za różnicę w cenie.

Opinie klientów

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

+48 799 933 133