Chmura Comarch

01

Liczby nie kłamią

Comarch jest największym dostawcą usługi w modelu Cloud, a także jednym z pierwszych przedsiębiorstw, które taką usługę wprowadziło. Co więcej, Comarch jest polską firmą, zatem support oferowany jest w języku polskim. Serwery zlokalizowane są w Polsce , a systemy rozwijane przez polskich specjalistów, którzy również zajmują się ich zarządzaniem.
02

Marka Godna Zaufania

Niezmiennie co roku, usługi w chmurze oferowane przez Comarch są nagradzane w wielu badaniach rynkowych. W najnowszym raporcie Computerworld TOP 200, Comarch zajął pierwsze miejsce w dwóch kategoriach: dostawcy rozwiązań IT dla sektora telekomunikacyjnego oraz dostawcy usług w modelu cloud.
03

Home office na wyciągnięcie ręki

Chmura Comarch gwarantuje mobilność i ułatwia pracę zdalną. Wybierając takie rozwiązanie, otrzymuje się pełny dostęp do danych na dowolnym urządzeniu, w dowolnym czasie i miejscu. Płacąc stały abonament, eliminuje się wydatki takie jak infrastruktura serwerowa, konserwacja sprzętu, wynajem pomieszczeń, backup'y itd. Dostawca zapewnia również zawsze aktualne oprogramowanie i stały support specjalistów IT.