Debata ekspertów w TVN24 BiS – Dział HR w obliczu zmian

Debata ekspertów w TVN24 BiS
Dział HR w obliczu zmian

Firmy inwestują w narzędzia ułatwiające zarządzanie kapitałem ludzkim. Z jednej strony są to zmiany wprowadzane w duchu innowacji, z drugiej do takich działań po prostu zmusza system. Ciągłe zmiany w prawie i nowe zobowiązania nakładane przez ustawodawcę są silnym czynnikiem stresogennym dla kadry zarządzającej. Przedsiębiorcy wspomagają się technologią, która usprawnia procesy i pozwala na płynne adoptowanie do zmian. Sprawdź co o zmianach w obszarze kadrowym mówią eksperci.


W studiu TVN24BiS odbyła się debata "HR w obliczu zmian", poświęcona m.in. tematyce Pracowniczych Planów Kapitałowych. W debacie wzięli udział:

  • Grzegorz Łętocha - Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Ryzyka Inwestycyjnego i Finansów w Nationale Nederlanden PTE S.A.
  • Joanna Narkiewicz-Tarłowska -  Dyrektor zespołu zajmującego się doradztwem m. in. w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych,  PricewaterhouseCoopers
  • Iwona Wołkiewicz - Ekspert Prawa Pracy, doświadczony trener i wykładowca.  Wieloletni praktyk na stanowiskach Specjalisty ds. Administracji Personalnej, HR Business Partner
  • Jadwiga Wojtas - Dyrektor ds. Produkcji i Rozwoju enova365, Soneta sp. z o.o

"PPK to z pewnością duże przedsięwzięcie organizacyjne, zarówno dla najwyższego kierownictwa firmy, jak i dla komórek kadrowo-płacowych. To dodatkowy obowiązek związany m. in. ze zmianą naliczania wynagrodzeń, obejmujących wpłaty na rzecz PPK."
- mówi Jadwiga Wojtas, Dyrektor Produkcji i Rozwoju enova365
 

ZOBACZ PEŁNE NAGRANIE

Zobacz inne

Informacje prasowe