Testuj demo ERP
enova365 bezpłatnie

Wypełnij formularz i przetestuj bezpłatnie możliwości systemu enova365.
Na pozostawiony przez Ciebie adres e-mail prześlemy dostęp do naszej aplikacji.

Testuj bezpłatnie przez 7 dni!

  • Poznaj system ERP doceniony przez 11,5 tys. firm w Polsce!
Wszystkie możliwości najbardziej elastycznego systemu ERP na polskim rynku – przetestuj bezpłatnie pełną wersję demonstracyjną ERP wykorzystując darmowy, 7-dniowy dostęp do aplikacji. Poznaj nowoczesne narzędzie do zarządzania firmą!
  • Przetestuj intuicyjny interfejs systemu
System enova365 to przyjazny interfejs – 84% naszych Klientów docenia jego intuicyjność. Poruszaj się po systemie sprawnie i wygodnie dzięki prostej nawigacji.
  • Sprawdź jak enova365 usprawni Twoją pracę
Wypróbuj darmowe demo ERP enova365 i poznaj jego wszystkie funkcjonalności – dowiedz się, jak może usprawnić pracę w Twojej firmie!
  • Ochrona danych osobowych
Szanowni Państwo,

Informujemy, że dane przetwarzane przez Użytkownika w ramach wykorzystania wersji demonstracyjnej systemu enova365 nie mogą być danymi osobowymi w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, (Dz.U. 2018 poz. 1000 z późn. zm.), a w razie naruszenia powyższych zobowiązań, COM@COM Usługi Informatyczne Rafał Kośmicki nie ponosi odpowiedzialności za ich przetwarzanie w tym za ich poufność i integralność.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 060 666