Najnowsza wersja systemu enova365 2006.0.0 z dnia 30.07.2020 już dostępna! Czytaj więcej

Jeden system, wiele możliwości

enova365 to system ERP zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wykorzystywane jest przez 14,5 tys. polskich przedsiębiorstw.

Firma przypomina w swojej strukturze żywy organizm, a enova365 doskonale tę strukturę odwzorowuje. Każdy etap rozwoju przedsiębiorstwa, to również rozwój i rozbudowa systemu enova365.

01

Multifunkcjonalność pod ręką,
skalowalność na wyciągnięcie ręki.

System enova365 zaprojektowano w ten sposób, by był odpowiedzią na rosnące potrzeby firmy. Podział na moduły dedykowany jest określonym procesom przedsiębiorstwa, od wielkości firmy, przez mobilność pracowników po rosnące potrzeby firmy. Mnogość rozwiązań daje możliwość zmiany modelu dostępu i przejścia na wyższą wersję, zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy.
02

Zgodny z przepisami prawa.
Zawsze aktualny, zawsze rozwojowy!

System enova365 jest godny zaufania. Na bieżąco dostosowywany jest do dynamicznie zmieniających się przepisów prawa. O jakość produktów dba całe zaplecze ekspertów z zakresu zarządzania, księgowości, HR oraz kadr i płac. Zaufaj wiedzy ekspertów i prowadź swój biznes zgodnie z polskim ustawodawstwem - w cenie aktualizacji systemu.

03

Integracje - Integracje - Integracje!

System enova365, korzystając z zasobów zaawansowanej technologii, umożliwia integrację ze specjalistycznym oprogramowaniem branżowym. Dzięki współpracy z bankami, producentami drukarek, systemami przechowywania e-dokumentów czy rozliczania czasu pracy, projektowane są dedykowane rozwiązania. Całość funkcjonowania firmy skupia się w jednej aplikacji ERP!
 

04

Kontrola procesy. Kontroluj przepływ pracy. Dbaj o wyniki!

W kilku prostych krokach pospinaj procesy i osiągnij satysfakcjonujące wyniki. Przydziel operatorów, kontroluj realizację poszczególnych zadań, odnajduj zagubione dokumenty i zapomnij o przestojach pracy.
Co wyróżnia system enova365?

enova365 to indywidualne rozwiązania dla każdego

sprawdź możliwości

Kalkulator ERP

Opinie klientów

Sprawdź, w jakich obszarach wspieramy polskie firmy!

Zobacz interfejs enova365

dlaczego warto

Jakie są korzyści?

Obniżenie
kosztów pracy

01

Szybki zwrot z poniesionej
inwestycji

02

Zwiększenie produktywności pracowników

03

Łatwy dostęp
do informacji

04

Wysoki poziom
kontroli nad firmą

05

Minimalizacja
błędnych decyzji

06

Poznaj naszych klientów

Poznaj naszych klientów

Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365