COM@COM firma informatyczna. Outsourcing IT dla firm.

Jak kupić enova365

System enova365 jest dystrybuowany przez autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski.

Firma COM@COM jest autoryzowanym partnerem oprogramowania enova365.

System ERP enova enova365 - gotowy system dla firm.
System ERP enova enova365 - poznaj COM@COM
System ERP enova enova365 - Skontaktuj się z nami!
System ERP enova enova365 - Dostosuj system do potrzeb firmy.

Skontaktuj się z nami

i dowiedz się więcej

Poznaj COM@COM Partnera enova365

Dostosuj enova365 do potrzeb swojej firmy

Ciesz się gotową enova365

W enova365 wszystko jest proste, ale jak każdy system – trzeba go poznać.

 

Nasi konsultanci odpowiadają na pytania dotyczące funkcji systemu. Udzielają porad w doborze modułów i polecają autoryzowanych Partnerów.

 

Zadzwoń do nas (698 06 06 66)

lub zadaj pytanie

Wypełnij formularz

Dokonując wyboru systemu warto na żywo zobaczyć, jak działa.

 

Firma COM@COM pomoże Państwu w zdefiniowaniu potrzeb firmy. Przyjedziemy do siedziby Państwa firmy i zaprezentuje system enova365. Przedstawimy Państwu optymalne dla firmy funkcje programu. Spotkanie jest bezpłatne i nie zobowiązuje do zakupu.

 

Poznaj autoryzowanego Partnera

Umów się na bezpłatną prezentację.

Wprowadzenie lub wymiana systemu to proces. Doświadczony Partner pomoże przejść sprawnie przez jego etapy.

 

Na podstawie analizy ustala plan, kieruje zespołem programistów i prowadzi szkolenia dla pracowników. enova365 zostaje dostosowana do konkretnych wymagań biznesowych.

 

Ustaw enova365 pod firmę

 

Sprawdź, jakie procesy obsłuży >

Dobry system nie wymaga wiele pracy po wdrożeniu.

 

Na życzenie Partner prowadzi bieżący serwis systemu. Instaluje nowe wersje, przeprowadza aktualizacje. Firma unika przestoju w pracy i żmudnych szkoleń.

 

Wybierz kompletną obsługę

Wybierz COM@COM

System ERP enova365 w wariantach

system enova365 jest dostępny w trzech odmianach funkcjonalnych – aby dokładnie odwzorować w możliwościach systemu potrzeby małych, średnich i dużych firm. Oznaczyliśmy je kolorami srebrnym, złotym i platynowym. Taki model pozwala nie tylko łączyć moduły w różnych wariantach, ale też rozwijać system wraz z rosnącymi potrzebami firmy. Przejście między wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższego wariantu za różnicę w cenie.

srebrna

enova365

 

Moduły srebrne to rozwiązanie idealne dla mikro- i małych firm. Oprogramowanie jest przygotowane do obsługi typowych procesów biznesowych w polskich firmach. Wariant srebrny obejmuje standardowo zaprojektowaną funkcjonalność modułów, wszystko czego potrzebuje firma do pracy w podstawowym zakresie, bez zbędnych dodatków, ale więcej niż tzw. systemy pudełkowe.

System ERP enova enova365 - wersja platynowa

złota

enova365

 

Złote moduły enova365 powstały z myślą o wymagających użytkownikach i przeznaczone są dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Moduły posiadają wzbogaconą funkcjonalność w stosunku do wariantu srebrnego, a cały system wyposażony został w mechanizm definiowania przez użytkownika dodatkowych pól (cech) dla dowolnych elementów. W ten sposób można samodzielnie rozszerzać funkcjonalność systemu. Zdefiniowane cechy mogą zostać wykorzystane w prezentacji danych oraz przy tworzeniu raportów i analiz.

System ERP enova enova365 - wersja złota

platynowa

enova365

 

Moduły platynowe systemu zawierają funkcje przeznaczone dla firm wielooddziałowych i korporacji, wymagających profilowanych funkcjonalności. Zapewniają pracę na dużej liczbie danych i podlegają praktycznie nieograniczonej rozbudowie m.in. za sprawą dopisywanych przez partnera zewnętrznych modułów (dll), które rozszerzają funkcjonalność systemu w kierunku indywidualnych potrzeb firmy. Modyfikowanie edytowanych danych, np. poprzez dopisywanie specjalizowanych formatek czy funkcji, zapewnia API – biblioteka klas .NET do zarządzania obiektami systemu enova365.

System ERP enova enova365 - wersja srebrna

Cennik enova365

Wybierając system enova365, dostarczasz firmie wygodny interfejs, zgodność z polskim ustawodawstwem,

biznesowe know-how oraz proste reguły aktualizacji.

System ERP enova enova365 cennik

Jesteś zainteresowany ofertą?