COM@COM firma informatyczna. Outsourcing IT dla firm.

Poznaj enova365 - nowa twarz systemu enova!

więcej niż zintegrowany system klasy ERP

nova365 enova - modułowy system ERP

Funkcjonalna

System ERP enova365 enova - funkcjonalność systemu.

Modułowa

Firma to żywy organizm, którego strukturę system enova365 łatwo odwzorowuje. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa – enova365 rośnie razem z nią.

 

enova365 to system XXI wieku – szyty na miarę współczesnego biznesu. Łączy łatwość obsługi z ogromem możliwości, które powinien oferować dobry system ERP/CRM. Wspomaga nowoczesne metody zarządzania i zapewnia optymalizację procesów firmy.

Pozwala zoptymalizować podejmowane w biznesie cele, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać bieżących analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień.

 

enova365 to system dla nowoczesnych firm

 

System enova365 zaprojektowany jest tak, żeby rozwijał się wraz z rosnącymi potrzebami firmy. System podzielony jest na moduły,  przeznaczone dla każdego działu firmy. Dzięki temu można dopasować odpowiednią funkcjonalność do aktualnych potrzeb firmy.

 

Każdy moduł systemu wspomaga funkcjonowanie określonych obszarów biznesowych, na przykład księgowość, zarządzanie kadrami, handel, produkcja czy relacja z klientami.

 

Dzięki temu, że system enova365 jest w pełni zintegrowany, każdy moduł może działać samodzielnie. Oznacza to, że program zostaje idealnie dostosowany do potrzeb firmy.

 

Zarządzaj firmą przy użyciu jednej aplikacji

 

Skalowalna

enova365 enova - skalowalny system ERP

Wraz z rozwojem firmy stawiane są nowe wymagania wobec systemu. Moduły wybierane są spośród trzech wariantów funkcjonalnych. Platynowego dla firm dużych, o ugruntowanej pozycji na rynku, złotego dla średnich, rozwijających się przedsiębiorstw oraz srebrnego idealnego w początkowej fazie rozwoju firmy.

 

System rozwija się wraz z firmą, bez obawy przed kosztami związanymi z reorganizacją, wymianą i konwersją baz czy migracją danych. System enova365 wnosi do firmy potencjał rozwojowy.

 

enova365 to system, który dostosowuje się do firmy, a nie na odwrót

 

nova365 enova - inteligentny system ERP

Inteligenta

System enova365 należy do kategorii systemów specjalistycznych – wspomaga podejmowanie decyzji i automatyzację realizowanych procesów, przy czym pozwala wyeliminować błędy popełniane przez pracowników.

 

Moduły systemu enova365 są ze sobą zintegrowane. Każda przeprowadzona w systemie operacja zostawia po sobie "ślad" dla pozostałych modułów, które mogą na podstawie tej informacji wykonać dalsze działania.

 

enova365 to komputerowy alfa i omega – planuj i zarządzaj pracą, kontroluj i raportuj wyniki,

kreuj sukces!

 

nova365 enova - personalizowalny system ERP

Personalizowana

Przedsiębiorstwo otrzymuje system do sprawnego zarządzania i działania. System enova365 funkcjonuje w firmach handlowych, usługowych, produkcyjnych, transportowych, sprawdza się w administracji i użyteczności publicznej, a także outsourcingu.

 

W enova365 można personalizować wygląd i obsługę systemu do indywidualnych preferencji. Użytkownik ustala wygląd list, menu ulubionych zakładek. Określa własne filtry danych oraz kolorowanie pozycji na listach. Wygoda pracy przekłada się na większą efektywność pracownika.

 

enova365 jest szyta na miarę

 

Jesteś zainteresowany ofertą?