COM@COM firma informatyczna. Outsourcing IT dla firm.

Dlaczego klienci omijają twoje

biuro rachunkowe szerokim łukiem?

Poradnik ten ma na celu uświadomienie, co w istocie wpływa na decyzję klienta, które biuro rachunkowe wybrać. Stworzony został w oparciu informacje otrzymane od naszych klientów.

KROK 1

Bądź widoczny w sieci!

Jeżeli po wpisaniu w przeglądarce hasła biuro rachunkowe, strona twojej firmy wyświetla się na jednej z pierwszych pozycji, możesz mieć pewność, że działania SEO są na najwyższym poziomie.  Ciągle optymalizowanie kodu strony pozwala, by w sytuacji szukania odpowiedzi na pytanie zadane przez klienta, właśnie twoja strona wyświetlała się, jako jeden z najwyższych wyników. By zapewnić jak najlepszą optymalizację, warto skorzystać z pomocy specjalisty biegłego w tej dziedzinie.

System ERP w Biurze rachunkowym. Rozwiązania informatyczne dla firm.
System ERP w Biurze rachunkowym, a wizerunek firmy.

KROK 2

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Wizerunek firmy

Polskie przysłowie doskonale ilustruje fakt, że nie bez znaczenia pozostaje pierwsze wrażenie, estetyka i wygląd, także w sieci. Strona internetowa jest jak wizytówka dla biznesmena. Powinna być profesjonalna, czytelna, interesująca i przejrzysta dla odbiorcy. W erze Internetu zdecydowanie bardziej opłacalne jest zainwestowanie w doskonale prezentującą się stronę internetową, niż drukowanie kolejnej setki ulotek papierowych.

KROK 3

Fokus na atuty

System ERP w Biurze rachunkowym. Fokus na atuty.

Podstawą jest określenie, jakie są najważniejsze atuty firmy, a potem skoncentrowanie się na ich rozwoju.  Dzięki zwróceniu uwagi klienta na nowoczesne rozwiązania biznesowe, liczne certyfikaty i referencje, szybkość obsługi, dopasowany model współpracy, czy też najnowocześniejsze rozwiązania, zyskuje się nie tylko jego przychylność, ale i uwagę innych potencjalnych zainteresowanych. Znając swoje atuty, nie można zapomnieć o ich rozwoju.

Rozwój atutów, to rozwój firmy.

System ERP w Biurze rachunkowym. Oprogramowanie dostosowane do przepisów.

KROK 4

Dostosowanie oprogramowania

do przepisów atutem firmy

Kompleksowość oferowanego przez nas oprogramowania dla firm sprawia, że jest ono niezawodnym rozwiązaniem IT dla biura rachunkowego. Sprawdza się zarówno w standardowej, codziennej pracy biura, jak i dostosowuje się do zmieniających standardów wskazywanych przez zmieniające się przepisy obowiązującego prawa. Dzięki oprogramowaniu do zarządzania i księgowości, działalność biura utrzymana jest na bardzo wysokim poziomie, zachowane jest bezpieczeństwo danych, a każdy problem rozwiązywany jest w ciągu kilku chwil poprzez ciągłą pomoc techniczną.

KROK 5

Bezpieczeństwo dokumentów,

brak potrzeby ich przewożenia

System ERP w Biurze rachunkowym. Bezpieczeńśtwo dokumentów, brak potrzeby ich przewożenia.

Możliwość automatycznego odczytywania danych ze skanów faktur kosztowych nie tylko pozwala na zoptymalizowanie i przyspieszenie pracy, ale pozwala również na ciągły dostęp do dokumentów, które przechowywane są w chmurze. Faktury od kontrahentów dzięki skanom dostarczane są natychmiastowo, zaś oryginały dowożone są w dowolnym, późniejszym czasie.

System ERP w Biurze rachunkowym, a połączenie z programem handlowym klienta.

KROK 6

Połączenie biura rachunkowego

z programem handlowym klienta

Na polskim rynku mamy około 40 najważniejszych systemów ERP. Z uwagi na fakt, że programy w biurach rachunkowych i biurach klienta bardzo często mają różny format importu i eksportu, elektroniczna wymiana dokumentów nie jest procesem prostym. Właśnie dlatego nasze oprogramowanie ma na celu ominąć czynnik ręcznego wprowadzania danych, koncentrując się na importowaniu dokumentów bezpośrednio do programu biura rachunkowego.

KROK 7

Bezpieczeństwo danych

klienta to podstawa

System ERP w biurze rachunkowowym, a bezpieczeństwo danych

Chmura internetowa zapewnia optymalne zabezpieczenie kluczowych danych firm.  Serwery Data Center są gwarancją zachowania bezpieczeństwa i ciągłego monitoringu danych, a ich przekaz zawsze zabezpieczany jest połączeniem szyfrowanym.

System ERP w Biurze rachunkowym. Stały dostęp do danych dla klientów biura.

KROK 8

Stały dostęp klienta biura

 do swoich danych

Rozwiązanie, dzięki któremu biuro rachunkowe może wyróżnić się na tle wielu innych, jest usługa stałego dostępu klienta do danych jego firmy. Usługa ta pozwala na możliwość wglądu wszystkie raporty i analizy, które przygotowywane są w oprogramowaniu biura rachunkowego, a które to są potrzebne danemu klientowi do codziennej pracy.

Dostęp do danych oferowany jest online, z każdego miejscu na świecie.

KROK 9

Rzetelne raporty

rozwoju biznesu klienta

Właściwie zaprezentowane, czytelne i rzetelne dane dotyczące firmy pozwalają na właściwie ukierunkowanie rozwoju przedsiębiorstwa. Firmy coraz częściej potrzebują nowoczesnych analiz, dzięki którym ich biznes może zmierzyć coraz szybciej we właściwym kierunku.

System ERP w Biurze rachunkowym. Nowoczesne raporty i statystyki
System ERP w Biurze rachunkowym. Zostań bohaterem w swojej firmie.
zdobądź supermoce! Zostań Bohaterem w Twojej Firmie!

Jesteś zainteresowany ofertą?