COM@COM firma informatyczna. Outsourcing IT dla firm.

Dla kogo enova365

więcej niż zintegrowany system klasy ERP

Właściciel w enova365

Firma COM@COM specjalizuje się we wdrożeniach systemów ERP enova365, czyli oprogramowania do zarządzania biznesem.

Sytuacja, w której gromadzenie i przetwarzanie danych zaczyna ograniczać rozwój firmy, pojawia się u przedsiębiorców bardzo często. System ERP enova365 jest nieocenionym narzędziem w procesie zarządzania firmą. W jednym miejscu gromadzone są informacje dotyczące każdego obszaru funkcjonowania firmy, takie jak sprzedaż, finanse, księgowość i kadry. Zawsze zaktualizowane dane pozwalają ponadto lepiej zarządzać firmą.

 

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb firmy

Szeroki zasób w pełni zintegrowanych modułów optymalnie dopasowuje program enova365 do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Wybiera się jedynie potrzebne elementy, które optymalizują system ERP, a sama rozbudowa jest prosta i bezproblemowa, oraz może mieć miejsce na dowolnym etapie rozwoju firmy.

 

Pełny i aktualny obraz tego, co się dzieje w firmie

Informacje ze wszystkich działów działalności firmy trafiają do jednego systemu. Program enova365 zaś pozwala na w pełni świadome podejmowanie decyzji zarówno codziennych jak i strategicznych. Zaletą systemu ERP enova365 jest możliwość skoncentrowania się na skutecznym zarządzaniu firmą, nie spuszczając wzroku z bieżących zobowiązań.

 

Optymalizacja kosztów

Parametryzowanie i instalacja systemu, jak i sam system, są proste i przejrzyste. Bieżąca działalność firmy nie jest zakłócona wdrożeniem. Pracownicy łatwo nabywają umiejętność posługiwania się programem enova365, tym samym zwiększając swoją codzienną efektywność. Korzystanie z enova365 pozwala uniknąć również ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zakupem bazy danych, czy też programu do generowania raportów. Dzięki wykorzystaniu systemu Linux, unika się również kosztów związanym z zakupieniem systemu operacyjnego.

 

Niezawodność i bezpieczeństwo

Rozwiązania informatyczne, które do tej pory dostępne były tylko dla dużych firm, dzięki temu systemowi, dostępne są dla każdego. Baza danych SQL charakteryzuje się szybkością skutecznością zarówno dla pojedynczych użytkowników, jak i w całej sieci, jest również bezawaryjna. Hasła oraz cały system uprawnień pozwalają zapewnić pełną kontrolę nad dostępem do systemu i jego elementów.

 

 

 

 

Dowiedz się więcej

system na miarę

Nowoczesne i skuteczne zarządzanie firmą wymaga elastycznego narzędzia, jakim jest system ERP. Już tysiące polskich firm polegają w pracy na enova365.

Zobacz opinie >>

enova365 w chmurze

Od roku enova365 także jest w technologii chmurowej – dostępnej z każdego miejsca poprzez przeglądarkę i urządzenia mobilne. Prace nad rozwiązaniem trwały 2 lata.

Czytaj dalej >>

testuj za darmo

Chcesz lepiej poznać program? Zobacz wersję demonstracyjną lub umów się na bezpłatną konsultację z partnerem.

 

 

Skontaktuj się z nami >>

moduły enova365

System zbudowany jest z modułów, pojedynczych elementów systemu. Zobacz, które z nich najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej firmy.

 

Sprawdź >>

Jesteś zainteresowany ofertą?