COM@COM firma informatyczna. Outsourcing IT dla firm.

Dla kogo enova365

więcej niż zintegrowany system klasy ERP

Główna Księgowa w enova365

Firma COM@COM specjalizuje się we wdrożeniach systemów ERP enova365, czyli programu dla firm.

To właśnie z myślą o księgowych i dla ich potrzeb tworzone jest oprogramowanie enova365. Przejrzysty i funkcjonalny użytkownikowi interface jest efektem współpracy z kilkunastoma tysiącami księgowych korzystających z programu enova365 od lat. Dzięki pracy na naszym programie, ilość pomyłek ograniczana jest do minimum, a kontrola przedsiębiorstwa sprawowana jest na wielu poziomach.

 

Przyspieszenie pracy i eliminacja ręcznej rejestracji danych

Enova365 oferuje możliwość oznaczenia dokumentów wraz z ich pozycją. Elastyczne i automatyczne definiowanie dokumentów przez system jest efektem pełnego definiowania wzorców księgowych.  Dzięki temu, księgowi pracują efektywniej i mniej zajmują się ręcznym wpisywaniem danych.

 

Oszczędność czasu w rozliczeniach z Urzędem Skarbowym i ZUS

Deklaracje w formie elektronicznej do ZUS i US mogą być przesyłane bezpośrednio z programu. Program enova365 śledzi również krok po kroku przetwarzanie wysyłanych deklaracji, raportując ich status.

 

Ułatwienie w obsłudze powtarzających się operacji

Schematy księgowania, które oferuje program enova365, pozwalają na pełne zautomatyzowanie procesów księgowania dla stałych, typowych zapisów księgowych takich, jak faktura za czynsz, telefon, faktura zakupu, sprzedaży, przeksięgowania salda lub obrotów, przeksięgowanie na wynik finansowy. Te funkcje przyspieszą proces wprowadzania danych, ale przede wszystkim ułatwią pracę użytkownikom.

 

Eliminujemy powielanie pracy

W pełni zintegrowany system pozwala wyłączyć konieczność ciągłego, wielokrotnego wprowadzania powtarzających się danych.

 

 

Dowiedz się więcej

system na miarę

Nowoczesne i skuteczne zarządzanie firmą wymaga elastycznego narzędzia, jakim jest system ERP. Już tysiące polskich firm polegają w pracy na enova365.

Zobacz opinie >>

enova365 w chmurze

Od roku enova365 także jest w technologii chmurowej – dostępnej z każdego miejsca poprzez przeglądarkę i urządzenia mobilne. Prace nad rozwiązaniem trwały 2 lata.

Czytaj dalej >>

testuj za darmo

Chcesz lepiej poznać program? Zobacz wersję demonstracyjną lub umów się na bezpłatną konsultację z partnerem.

 

 

Skontaktuj się z nami >>

moduły enova365

System zbudowany jest z modułów, pojedynczych elementów systemu. Zobacz, które z nich najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej firmy.

 

Sprawdź >>

Jesteś zainteresowany ofertą?