COM@COM firma informatyczna. Outsourcing IT dla firm.

Dla kogo enova365

więcej niż zintegrowany system klasy ERP

Informatyk w enova365

Firma COM@COM specjalizuje się we wdrożeniach systemów ERP, czyli oprogramowania do zarządzania dla biznesu.

Nasz zespół tworzy grupa wprawionych informatyków i programistów, którzy wiedzą, jak prawidłowo zarządzać siecią komputerową, zapewnić bezawaryjną pracę sprzętów w firmie, zoptymalizować obsługę poczty elektronicznej i serwerów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kompetencjom i szerokiej wiedzy, stale czuwają nad bezpieczeństwem pracy całej firmy.

 

Nowoczesność

Zaletą nowoczesnej technologii jest przede wszystkim przydatność dla firmy. Powinna być ona dobrana w taki sposób, by nie tylko służyć jej jak najlepiej, ale przede wszystkim być niezawodna, perspektywiczna, przygotowana do współpracy z innymi platformami, ale zarazem niewidoczna dla użytkowników.

 

Platforma programistyczna

System ERP enova365 już ponad dekadę rozwijany jest przy użyciu technologii Microsoft i dynamicznie rozwijającej się platformy programistycznej .Net. Obecnie, bazując na .Net4, tworzone są najnowsze wersje enova365. Oprogramowanie enova365 wykorzystuje Javascript, C# oraz WCF, natomiast silnik bazodanowy to Microsoft SQL lub MySQL. Dla środowiska webowego wspierany jest HTML5. Opierając się na nowoczesnych technologiach i pamiętając, że praktycznie każdy korzysta obecnie z urządzeń mobilnych, producent enova365 nie zapomina o użytkownikach smartfonów i tabletów. ERP w chmurze, z którego można skorzystać używając przeglądarki internetowej, to droga, w którą rozwijany jest system ERP enova365.

 

Opcje konfiguracji

Wersja okienkowa oraz przeglądarkowa w chmurze (Windows Azure), która dostarczana jest przez Soneta, a także chmura prywatna, są opcjami dostępnymi dla naszych klientów. Istnieje również opcja instalacji wersji hybrydowej, która łączy dwie powyższe i w ramach jednej instalacji, praca odbywa się na jednej bazie danych.

 

Architektura

Korzystając z biznesowego know-how, enova365 buduje w firmie stabilne i spójne środowisko informatyczne. Realizowane codziennie zadania przedsiębiorstwa w procesie wdrożenia przeniesione zostają do otoczenia komputerowego. Konstrukcja sytemu oparta jest na trzech warstwach. W bazie danych przechowuje się informacje, logika biznesowa gwarantuje kontekst dla zapisywanych w systemie informacji, do których zaś dostęp umożliwia funkcjonalny interfejs.

 

Zarządzanie uprawnieniami

Decyzje o dostępności do informacji dla użytkowników podejmuje administrator systemu. Moduł administracyjny zapewnia możliwość zdefiniowania każdego użytkownika, grupy użytkowników i nadania im uprawnień.

 

Dowiedz się więcej

system na miarę

Nowoczesne i skuteczne zarządzanie firmą wymaga elastycznego narzędzia, jakim jest system ERP. Już tysiące polskich firm polegają w pracy na enova365.

Zobacz opinie >>

enova365 w chmurze

Od roku enova365 także jest w technologii chmurowej – dostępnej z każdego miejsca poprzez przeglądarkę i urządzenia mobilne. Prace nad rozwiązaniem trwały 2 lata.

Czytaj dalej >>

testuj za darmo

Chcesz lepiej poznać program? Zobacz wersję demonstracyjną lub umów się na bezpłatną konsultację z partnerem.

 

 

Skontaktuj się z nami >>

moduły enova365

System zbudowany jest z modułów, pojedynczych elementów systemu. Zobacz, które z nich najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej firmy.

 

Sprawdź >>

Jesteś zainteresowany ofertą?