COM@COM firma informatyczna. Outsourcing IT dla firm.

Dla kogo enova365

więcej niż zintegrowany system klasy ERP

Dyrektor Sprzedaży w enova365

Firma COM@COM specjalizuje się we wdrożeniach systemów ERP enova365, czyli oprogramowania do zarządzania.

Waga informacji w sprzedaży jest nieoceniona, nieważne, czy dotyczy klienta, poziomu realizacji zamówienia, czy stanu zapasów. Im lepsza wiedza, tym lepsze wyniku działu zajmującego się handlem. Oprogramowanie enova365 stanowi pomoc zarówno dla menadżera, jak i podwładnych. Dzięki niemu, może zostać zwiększona zarówno efektywność, jak i obsługa klientów, czy planowanie.

 

Zwiększenie przychodów firmy

Program enova365 skonstruowany jest w ten sposób, by zapewnić efektywne i kompletne zarządzanie procesem sprzedaży, poczynając od zarejestrowania kontaktu handlowego, przez kontrolę faz sprzedaży, aż po wystawienie faktur i weryfikację należności. Oprogramowanie dla firm enova365 zapewnia możliwość zaplanowania wyników sprzedaży, a także ułatwia kontrolę nad zespołami sprzedaży. Podwyższeniu ulega również standard obsługi klienta.

 

Otwarta współpraca z zagranicą

Enova365 jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które pracują nie tylko na rynku krajowym. System ten pozwala, bowiem na wystawianie faktur również w walutach obcych. Dzięki możliwości automatycznego aktualizowania kursów walut i pobierana ich ze strony internetowej NBP, nie ma możliwości popełnienia błędu przy przeliczaniu kursu. System obsługiwany jest przez format EDI (Electronic Data Interchange), dzięki któremu nie trzeba danych wprowadzać wielokrotnie, a dane przepływają pomiędzy klientami biznesowymi płynnie, oraz bezpiecznie.

 

Uporządkowane procesy związane z obsługą klienta

Dzięki wyspecjalizowanym narzędziom, program stanowi pomoc przy ocenie wartości danego klienta dla firmy. W łatwy i szybki sposób można sprawdzić nie tylko, jakość klienta, ale również częstotliwość zamówień. Pozwala to na przygotowanie oferty dostosowanej właśnie do potrzeb konkretnego klienta, a co za tym idzie, zwiększenie sprzedaży.  Program enova365 porządkuje w jednym miejscu wszelkie dane, takie jak oferty, historia zamówień, czy aktualny stan rozliczeń.

 

Trafne decyzje na podstawie rzetelnych danych - analizy handlowe

Struktura programu enova365 gwarantuje całościową analizę danych dotyczących sprzedaży i zakupów.  Znana z arkuszy kalkulacyjnych tabela przestawna pozwala na wielowymiarowej płaszczyźnie przeanalizować konkretne dane, dokonując obliczenia różnic w przedziałach czasu i udziałów procentowych. Istnieje również możliwość grupowania danych w przedziałach czasowych, jak lata, kwartały, miesiące itd., ale również według obszarów geograficznych – województwa, czy miasta.

 

 

Dowiedz się więcej

system na miarę

Nowoczesne i skuteczne zarządzanie firmą wymaga elastycznego narzędzia, jakim jest system ERP. Już tysiące polskich firm polegają w pracy na enova365.

Zobacz opinie >>

enova365 w chmurze

Od roku enova365 także jest w technologii chmurowej – dostępnej z każdego miejsca poprzez przeglądarkę i urządzenia mobilne. Prace nad rozwiązaniem trwały 2 lata.

Czytaj dalej >>

testuj za darmo

Chcesz lepiej poznać program? Zobacz wersję demonstracyjną lub umów się na bezpłatną konsultację z partnerem.

 

 

Skontaktuj się z nami >>

moduły enova365

System zbudowany jest z modułów, pojedynczych elementów systemu. Zobacz, które z nich najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej firmy.

 

Sprawdź >>

Jesteś zainteresowany ofertą?